Nabídka práce

Hledáme elektromechaniky na pozici „Vedoucí montážní skupiny (VN)“, nástupní plat po zkušební době 45.000,-Kč

ČEB Energie s.r.o. hledá elektromechaniky na pozici „Vedoucí montážní skupiny (VN)“. Jsme z Jižní Moravy, ale působíme po celé ČR. Nástupní plat po zkušební době až 45.000,-Kč hrubého. Požadujeme praxi v oboru elektro silnoproud.

Náplň práce:

  • Výstavba trafostanic do 35kV
  • Servis a údržba trafostanic do 35kV
  • Řízení činnosti na smluvních trafostanicích

Požadujeme:

  • Schopnost samostatně pracovat
  • Schopnost řídit kolektiv
  • Praxe v oboru
  • Řidičské oprávnění – min sk. B.
  • Znalost práce na PC (uživatelsky), znalost AutoCADu vítána
  • Trestní bezúhonnost
  • Ukončené vzdělání v oboru elektro silnoproud (minimálně výuční list)
  • Vyhlášku 194, Osoby znalé pro řízení činnosti do i nad 1kV
  • Nástup ihned

Nabízíme:

  • Nástupní plat po zkušební době až 45.000,- Kč hrubého
  • Hlavní pracovní poměr
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Pravidelné prémie dle výsledků firmy
  • 13 plat (podle výsledků firmy)
  • Služební vůz
  • Služební telefon
  • Služební notebook

Kontakty:

Provozovna:

  • Československé armády 1081, 684 01, Slavkov u Brna (osobně po předchozí domluvě)