Zabezpečovací systémy

Jaký vybrat bezpečnostní systém? Co by měl umět a na co si dát pozor? Oblast zabezpečovacích systémů je dnes velmi komplexní a zahrnuje mnoho částí. Výběr toho nejlepšího a přitom cenově dostupného zabezpečovacího systému může být zdlouhavý a náročný. Stejně tak je náročná příprava dokumentace a realizace instalace zabezpečovacího systému. Rádi bychom vám ušetřili čas a peníze. Pomůžeme vám s přípravou projektu a navrhneme optimální řešení. Vybereme potřebné komponenty, připravíme rozvody a zrealizujeme i samotnou instalaci systému včetně zaškolení.

Kamerový systém

Zabezpečovací systém může obsahovat také kamerový systém, včetně nahrávání záznamu z kamer. Díky dobře vymyšlenému kamerovému systému tak můžete zvýšit zabezpečení objektu, nebo sledovat jeho části i při běžném provozu. S instalací kamerového systému je dobré počítat už v rámci návrhu elektroinstalace domu či průmyslového objektu a následně pak i při jeho realizaci. Kamerové systémy nabízíme jako sety, které jsou předem dané, ale dokážeme ho postavit i přesně podle vašich přání.

Napojení na datovou síť a internet

V dnešní době se domy i jejich systémy stále více automatizují. Nemalou roli v tom sehrálo také rozšíření internetu do domácností. Díky tomu je také elektroinstalace bytů i domů dnes jiná než dříve. Všechny systémy bezpečnostních zařízení i kamerového systému umíme propojit do uceleného a snadno ovladatelného celku, díky, kterému se váš dům či objekt promění v moderní bydlení.