Kamerové systémy

Zabezpečení objektu může obsahovat také kamerový systém, včetně nahrávání záznamu. Díky dobře vymyšlenému kamerovému systému tak můžete zvýšit zabezpečení objektu, nebo sledovat jeho části i při běžném provozu.

Proč používat kamerové systémy?

Správně navržený, zapojený a nakonfigurovaný a postavený kamerový systém může být použit nejen jako součást ostrahy objektů, tedy v rámci jejich zabezpečení. Lze ho používat i jako součást výrobního procesu, nebo jako doplnění nejrůznějších systémů.

Návrh, instalace a realizace kamerového systému

S instalací kamerového systému je dobré počítat (stejně jako při úvahách o zabezpečovacím systému) už v rámci návrhu elektroinstalace rodinného domu či průmyslového objektu a následně pak i při jeho realizaci. Kamerové systémy nabízíme jako sety, které jsou předem dané, ale dokážeme ho postavit i přesně podle vašich přání. Kamerový systém je uzavřený okruh, který může obsahovat jednu či více kamer, které mohou být přepínány, vypínány i jinak ovládány. Kamerový systém se skládá jak z hardwarového vybavení, tedy kamer, rozvodů a napojení na sítě, tak také ze softwaru pro jeho obsluhu.